Kviečiame prisijungti prie EntreComp bendruomenės

2022-12-22

EIT – Europos inovacijų ir technologijų institutas pristatė naują tinklą, skirtą suburti verslumo ugdytojus, suinteresuotus verslumo ugdymu, kaip erdvę bendrauti, dalytis ir bendradarbiauti. Jei norite išplėsti savo supratimą apie verslumo ugdymą, tai kaip tik ta vieta, kurioje galėsite mokytis ir mokyti, užmegzti naujų kontaktų ir praturtinti savo patirtį.

Ar esate pasirengęs pereiti į kitą savo verslumo mokymo(si) etapą? Nesvarbu, ar jau naudojate verslumo kompetencijas savo kasdieniame darbe ar veikloje, ar norite sužinoti, kaip tai padaryti, ar mokote kitus būti/tapti versliais EIT kviečia prisijungti prie EntreComp bendruomenės.

Būti bendruomenės dalimi paprasta. Pirmiausia turite užsiregistruoti paskyrai gauti. Jei jau turite paskyrą, reikia tiesiog prisijungti: https://entrecomp.thinqi.com/

Kad galėtumėte sėkmingai išnaudoti visas mokymosi platformos galimybes, rekomenduojame susipažinti su naudotojo vadovais.

EntreComp bendruomenėje turėsite galimybę atrasti naudingus išteklius bibliotekoje, prisijungti prie teminių praktikų bendruomenių, susipažinti su būsimais įvykiais, prisijungti prie norimų mokymų kursų ir dar daugiau.

Šiuo metu yra susibūrusios šios bendruomenės grupės, kurių širdyje yra EntreComp. Mes esame tikri, kad rasite jums tinkamą bendruomenę:

EntreComp for Entrepreneurial Mindsets – bendruomenė visų lygių EntreComp naudotojams, norintiems ugdyti savo verslumo įgūdžius ir mentalitetą.

EntreComp for Digital – skaitmeninių įgūdžių ugdymo bendruomenė.

EntreComp, skirta žiedinei ekonomikai ir ekologijai – bendruomenė, atitinkanti Europos Komisijos įsipareigojimus.

Tvari ateitis EntreComp for Food Systems – bendruomenė siekianti plėtoti naujoviškas maisto sistemas.

EntreComp for Women and Girls – bendruomenė, skirta ne tik moterims ir mergaitėms, bet ir tiems, kurie aktyviai siekia skatinti moterų ir mergaičių galimybes per EntreComp ir verslumą EntreComp for Social and Girls.

Kūrybinės industrijos – bendruomenė, integruojanti socialinių ir kūrybinių industrijų požiūrį per EntreComp.

EntreComp for Champions – bendruomenė, skirta nariams, pripažintiems pagal EntreComp Champions schemą.

Oficiali interneto svetainė: https://entrecomp.com/